Історія бренда

 

 

Продукція RUSSELL HOBBS пропонує не просто якість, стиль та інновації - вона надає приємним моментам  вашого життя чудовий смак.

 

Перша чашка кави вранці, тепло свіжовипрасуваної  сорочки,  задоволена посмішка від аромату свіжої випічки - ось ті моменти, які дійсно мають значення, моменти справжньої радості. Це унікальні емоції, у створенні яких ми щодня приймаємо участь.

 

Споживач центр всього, що ми робимо, і все, що надихає нас робити світ оточуючих його речей краще. Від чайників і прасок до техніки для приготування їжі, вся наша продукція - це стильне рішення, яке робить побут простішим. Ми працюємо, думаючи про людей, створюємо прилади, які роблять життя в вашому домі приємнішим.

 

Russell Hobbs. В серці вашого будинку.

 

Історія успіху RUSSELL HOBBS

 

Наша історія почалася в 1952 році, коли інженери, які працювали на різні компанії з виробництва побутових приладів, Білл Расселл і Пітер Хоббс, об'єдналися, щоб разом створювати кухонні прилади для Великобританії. Їх ідея була проста: створювати продукти, які роблять побут легшим і приємнішим.

Першою їх спільною розробкою стала перша в світі кавоварка, яка вміла підтримувати напій теплим. Продукція Russell Hobbs миттєво здобула популярність, завдяки унікальному поєднанню технологічних інновацій, високої якості і яскравого дизайну.

1955 рік став переломним у житті компанії - саме в 1955 році Russell Hobbs подарував світові перший в електричний чайник - модель «К1».

У 1960 році, більше півстоліття тому, Russell Hobbs випустив на ринок наступну модель електричного чайника - «К2». Цей легендарний чайник був майже на кожній англійській кухні того часу і заслужено заробив звання «найпопулярнішого  чайника 60-х і 70-х років».

 

Асортимент і обсяг продажів весь час росли, і вже до 1975 року Russell Hobbs продав близько 5 мільйонів одиниць продукції, а до 1977 року бренд завоював впевнене світове лідерство у виробництві електричних чайників.

 

«Без Russell Hobbs кухні - не кухня!» - Говорили рекламні плакати того часу. Цей слоган  не застарів і сьогодні - обсяг продажів компанії давно вимірюється мільйонами одиниць продукції, асортимент дозволяє повністю укомплектувати будинок і кухню найвибагливішої ​​господині, а дизайн техніки Russell Hobbs продовжує завойовувати призи  найпрестижніших конкурсів.

 

Бренд розвивається і ніколи не стоїть на місці. Відзначивши 60-річний ювілей з дня створення першої інновації, компанія Russell Hobbs пишається тим, що є маркою №1 у Великій Британії, продовжуючи успішно підкорювати Європу і весь світ.

 

Russell Hobbs. В серці вашого будинку.